KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share
 

 rules,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
joanne
Admin
joanne

Število prispevkov : 14
Join date : 16/01/2014
Age : 25

rules, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: rules,   rules, EmptyPet Jan 17, 2014 8:51 am

THE RULEBOOK,

I. forum je namenjen izključno objavljanju/testiranju takšnih in drugačnih kod ter komentiranju le-teh.

II. kode lahko objavljajo samo člani, ki so v posebni skupini, za katere članstvo me prosijo preko zasebnega sporočila.

III. gostom je viden le important predel, ki vključuje pravila, obvestila in mnenja, torej se je za nadaljnji vpogled potrebno registrirati.

IV. komentarji so omogočeni v vsaki temi s kodo, zatorej jih izkoristite! dobrodošli so vsi predlogi, kritike, pohvale etc.; lepo pa je tudi, če ob uporabi določenega templata o tem obvestiš kreatorja, s tem da komentiraš v njegovo temo.

V. vse kode oz. predloge so last članov foruma one for the road, in odstranjevanje creditov je najstrožje prepovedano, prav tako kot tudi prisvajanje izdelkov drugih članov. skin foruma je oblikovala reckless, jaz sem zgolj nekoliko spremenila barve in ustvarila header. skratka, kakršnakoli kraja izdelkov je prepovedana - če se takšen prekršek ugotovi sledi kazen.

VI. kot adminka si pridržujem pravico do spreminjanja in dodajanja pravil.
Nazaj na vrh Go down
https://onefortheroad.forumsl.net
 

rules,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
--one for the road :: important, :: administration.-